معاون هماهنگی امورعمرانی
  جـواد خدائـی

    .
۱۴۰۰/۱۰/۱۳

با حضور جواد خدائی مطرح شد؛

گلزار شهدای خواجه ربیع مشهد نیازمند ساماندهی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: گلزار شهدای خواجه ربیع با یکهزار و ۲۵۰ شهید مدفون نیازمند ساماندهی در قالب جلب مشارکت دستگاه های اجرایی ذیمدخل است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: گلزار شهدای خواجه ربیع با یکهزار و 250 شهید مدفون نیازمند ساماندهی در قالب جلب مشارکت دستگاه های اجرایی ذیمدخل است.
 
جواد خدایی روز یکشنبه در نشستی با مسوولان مرتبط با ساماندهی گلزار شهدا افزود: گلزار شهدای خواجه ربیع به اندازه شهدای یک استان، شهید دارد و باید هر چه سریعتر نسبت به ساماندهی آن اقدام کرد.
 
وی تاکید کرد: لازم است کمیته فنی برای موضوع خواجه ربیع تشکیل شود و طی برگزاری چند نشست همه برآوردهای فنی و مالی و کارشناسی لازم در این خصوص انجام گیرد، سپس نشست تصمیم گیری برای تقسیم کار بین دستگاه های اجرایی در محل گلزار برگزار شود.
 
وی اظهار داشت: شهرستانهایی که در ساماندهی گلزار شهدا از برنامه عقب هستند باید هر چه سریعتر در این زمینه فعال شوند و کمکهای لازم از نظر اعتباری و کارشناسی برای تسریع در ساماندهی این گلزارها طی یک برنامه مشخص لحاظ شود.
 
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: 16 هزار و 389 شهید مدفون در یکهزار و 499 گلزار شهدا در استان وجود دارد که تاکنون 541 گلزار شهری و روستایی ساماندهی شده و باقی آنها نیازمند ساماندهی است.
 
وی افزود: از بین گلزارهای ساماندهی شده 94 درصد مربوط به بخش روستایی و باقی مربوط به بخش شهری است و این موضوع اهمیت تخصیص اعتبار بیشتر و مشارکت دستگاه های اجرایی در این بخش را دوچندان می کند.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان