معاون هماهنگی امورعمرانی
سید کمال الدین میرجعفریان
 

    .
۱۳۹۹/۱۲/۲۹

تلاش کارکنان شهرداری در جبهه کرونا مورد توجه قرار گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: در سال جاری با توجه به شیوع کرونا شهرداران فراز و نشیب‌های کاری زیادی را پشت سر گذاشتند و در ستاد استانی کرونا نیز زحمات زیادی را متقبل شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: در سال جاری با توجه به شیوع کرونا شهرداران فراز و نشیب‌های کاری زیادی را پشت سر گذاشتند و در ستاد استانی کرونا نیز زحمات زیادی را متقبل شدند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدکمال الدین میرجعفریان در شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان اظهار کرد: همانگونه که کادر بهداشت و درمان در مقابله با همه گیری کرونا زحمات زیادی کشیدند، کارکنان شهرداری نیز در جبهه جمع آوری پسماندها تلاش زیادی کردند که البته این اقدامات شاید برای عموم مردم قابل لمس نبود اما سعی شد این موضوعات به اطلاع مقامات کشوری برسد تا در ابعاد مادی و معنوی مورد توجه قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در بهار ۱۴۰۰ گفت: عمده زحمات برگزاری این رویداد مهم همچون گذشته بر دوش شهرداران استان خواهد بود و امید داریم با همت افزون تر از قبل و با رعایت اخلاق حرفه ای این رویداد خطیر را به ثمر برسانند.

وی گفت: لازم است شهرداران، رعایت اخلاق حرفه ای و انسانی در حوزه انتخابات را کرده و جانب قانون را نگه دارند و از جایگاه خود به نفع و یا علیه نامزدهای انتخابات استفاده نکنند تا زحماتشان خدشه دار نگردد.

محمد سنجری در ادامه اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت‌های اقتصادی ناشی از آن و البته فعالیت های مرتبط شرکتهای تابعه با موضوع گردشگری، شاهد رکود قابل توجهی در فعالیت مجموعه شرکت بودیم لذا در سال جاری اهداف درآمدی سازمان محقق نشد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: از میان ۱۰ شرکت تابعه تنها شرکت «همیار سازه توس»  و «مجتمع صنعتی گوشت»  درآمد پیش بینی شده را کسب کردند و البته شرکت صنعتی گوشت درآمدی دو برابر را به دست آورد.

وی، مهمترین سرمایه سازمان همیاریها را شهرداری های استان عنوان کرد و افزود: انتظار ما از شهرداران این است که به سازمان نگاه درون سازمانی و مبنی بر اعتماد داشته باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: بودجه سازمان در سال ۱۴۰۰ بر اساس شیوه جدید و مبتنی بر منابع و مصارف شرکتها دیده شده و مازاد منابع در پایان سال به عنوان سود در نظر گرفته شده است.
سنجری ادامه داد: در بودجه سال آینده سازمان، منابع بیش از هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان و مصارف حدود هزار و ۲۴۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد که تفاضل این دو معادل ۷۹ میلیارد تومان به عنوان سود منطقی سازمان در سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

 

گفتنی است؛ علاوه بر تایید بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ توسط شورای سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این جلسه مصوب شد از محل سود عملکرد سازمان همیاری شهرداری ها نسبت به ایجاد صندوق تسهیلات شهرداری ها اقدام شود و نحوه پرداخت این تسهیلات در دستورالعملی که توسط سازمان تهیه و به تصویب هیات مدیره خواهد رسید، اعمال می شود.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان