معاون هماهنگی امورعمرانی
سید کمال الدین میرجعفریان
 

    .
۱۳۹۹/۱۰/۱۴

سفر معاون هماهنگی امور عمرانی به شهرستان گلبهار

​معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با سفر به شهرستان گلبهار در جریان مشکلات شهری و روستایی قرار گرفته و دستوراتی صادر نمودند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با سفر به شهرستان گلبهار در جریان مشکلات شهری و روستایی قرار گرفته و دستوراتی صادر نمودند.
بازدید از روند اجرای پروژه های مسکن مهر این شهرستان از دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون هماهنگی امور عمرانی به شهرستان گلبهار بود.
میرجعفریان در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه های مسکن مهر گلبهار بر اتمام پروژهای نیمه تمام و تحویل هر چه سریعتر این واحدها به متقاضیان تأکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در ادامه بیان داشت:تدابیر لازم در خصوص اختصاص واحدهای آموزشی، درمانی و ورزشی با در نظر گرفتن ضریب جمعیتی و با رعایت شعاع حداقلی جهت سهولت دسترسی شهروندان به مکانهای آموزشی اتخاذ گردد.
بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی صنف بارفروشان نگین مشهد و همچنین بازدید از مدرسه شهید زاهدی گلمکان از دیگر برنامه های سفر میرجعفریان به شهرستان بود.
گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه آسفالت مسیر ارتباطی مستقیم گلبهار و گلمکان بازدید نمود و ضمن استماع گزارش شهرداران این دو شهر مقرر گردید همکاری شهرداریهای هر دو شهر عملیات زیرسازی این مسیر را به انجام رسد و عملیات روسازی آن با پیگیری فرمانداری شهرستان بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشد.
 


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۸۹۷۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان