معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اعلام کرد:

تخصیص حدود ۹۵میلیارد ریال از اعتبارت جرائم رانندگی به شهرداری ها و دهیاری ها

۶۶۵۰۷میلیون ریال از اعتبارمذکور در بین شهرها و ۲۸۳۰۸میلیون ریال در بین روستاها توزیع شده است

معاون هماهنگی امورعمرانی اعلام کرد : با تخصیص مرحله دوم تخصیص اعتبارات جرائم رانندگی به شهرداری ها و دهیاری های استان که اخیرا صورت گرفت ،  این رقم برای سال 98 به مجموع حدود 95میلیارد ریال رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، احمدیزدان پناه در توضیح این خبرگفت: 66507میلیون ریال از اعتبارمذکور در بین شهرها و 28308میلیون ریال در بین روستاها توزیع شده است.
وی درباره توزیع اعتبارات میان شهرهای استان اظهارکرد : اعتبارات میان 77 شهر توزیع و صرف  خرید و نصب علائم ترافیکی و خط کشی معابر ، اصلاح هندسی ، ایمن سازی ورودی شهرها ، خرید و نصب دوربین های نظارت تصویری و ثبت تخلفات و... شده است.
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری درباره توزیع اعتبارات میان روستاها نیزگفت : اعتبارات این بخش عمدتا صرف خرید تجهیزات ، ایمن سازی و احداث توقفگاه ها و استراحتگاه های جاده ای در روستاهای حاشیه محورهای طولانی و خسته کننده استان خواهد شد.
گفتنی است که طبق ماده23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، شصت درصد (60%) از کل وجوه حاصله به تفکیک درآمدهای ناشی از تخلفات رانندگی خارج از شهرها و داخل محدوده شهرها و روستاها حسب مورد به وزارت راه‌ و ‌ترابری (سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور) به صورت متمرکز و در شهرها به شهرداریهای محل و دهیاریها از طریق استانداری همان استان به تناسب هفتاد درصد (70%) و سی درصد (30%) اختصاص می‌یابد .


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان