معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۹/۰۲/۲۳

درشورای مسکن خراسان رضوی مطرح شد ؛

تامین زمین برای حدود۳۰هزارواحد طرح اقدام ملی مسکن در استان

قرار است تا دوهفته آینده ، کل ظرفیت استان به وزارت راه و شهرسازی اعلام شود

 زمین موردنیازبرای حدود30هزارواحدمسکونی که قرار است در چارچوب طرح  اقدام ملی مسکن در خراسان رضوی احداث شود ، تامین شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، در  جلسه شورای مسکن استان اعلام شد که درطرح اقدام ملی مسکن ، خراسان رضوی 47هزارواحد سهمیه دارد و تاکنون نسبت به تامین زمین برای حدود 30هزار واحد اقدام شده و قرار است تا دوهفته آینده ، کل ظرفیت استان به وزارت راه و شهرسازی اعلام شود.
شورای مسکن استان همچنین مصوبه ای گذراند که طبق آن ، قیمت تمام شده واحدهای باقیمانده مسکن مهر را کارشناسان رسمی دادگستری تعیین می کنند.
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری گفت : این کار برای تعیین تکلیف هر چه سریعتر واحدهای باقیمانده مسکن مهر صورت خواهد گرفت.
 مهندس احمدیزدان پناه افزود : همچنین مقرر شد شرکت های تعاونی مسکن مهر برای فروش اقساطی با بانک مسکن به تفاهم برسند و در جلساتی که بدین منظور برگزار خواهد شد ، نمایندگان ادارات کل راه و شهرسازی و کاروتعاون و دفترفنی استانداری نیز حضور خواهند یافت.
بنابرمصوبه دیگراین جلسه ، بنیادمسکن اعطای تسهیلات 40 و 45 میلیون تومانی به واحدهای مسکن مهر که کمتر از 60درصد پیشرفت فیزیکی دارند را پیگیری و حتی المقدور مساعدت خواهد کرد.
همچنین دیگر مشکلات مسکن مهر استان از جمله : بیمه ، مالیات ، تسهیلات بانکی ، نظام مهندسی ،  مسکن مهر بعضی از شهرستان ها و...نیز مطرح و تعیین تکلیف شد.
 


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان