معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۱۲/۰۳

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خبر داد؛

نهایی شدن نمایندگان ۱۰ حوزه انتخابیه خراسان رضوی

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی از نهایی شدن اسامی نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان در ۱۰ حوزه انتخابیه تا ساعت ۱۹ خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با بیان اینکه تا این ساعت آمار مربوط به 10 حوزه انتخابیه تجمیع شده است، اظهار کرد: در حوزه‌های انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه محسن زنگنه، تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد جلیل رحیمی جهان آباد، درگز حسن رزمیان مقدم، فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی زاده هاشمی حائز بیشترین آراء شده و منتخب گردیده‌اند.
وی افزود: در حوزه‌های انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب آقایان بهروز محبی نجم آبادی و علی اصغر عنابستانی و در نیشابور و فیروزه احسان ارکانی و خانم هاجر چنارانی بیشترین میزان آراء را به خود اختصاص داده و انتخاب شده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی تصریح کرد: در حوزه‌های انتخابیه قوچان و فاروج علی آذری، چناران و بینالود حسین عباس‌زاده، کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیک بین، گناباد و بجستان محمد صفائی دلوئی به عنوان منتخب مردم برگزیده شده‌اند.
جعفری با بیان اینکه از 12 نفری که تاکنون انتخاب شده‌اند سه نفر نماینده دور قبل بوده‌اند، خاطرنشان کرد: آراء حوزه‌های انتخابیه مشهد و کلات، خواف و رشتخوار به محض تجمیع اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی افزود: همچنین در حوزه منتخب مجلس خبرگان رهبری نیز آراء شمارش و در حال تجمیع سازی بوده که به محض ثبت در سامانه جامع انتخابات اعلام می‌گردد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان