معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۱۲/۰۳

استاندار خراسان رضوی:

همدلی خوبی بین دستگاه‌های متولی برگزاری انتخابات وجود داشت/انتخابات مجلس در سایه امنیت خوب استان برگزار شد

استاندار خراسان رضوی گفت: همراهی و همدلی بین دستگاه‌های متولی برگزاری انتخابات در خراسان رضوی امتیاز ویژه این دوره انتخابات بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در دیدار اعضای ستاد انتخابات استان که در سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، با بیان اینکه شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان بودیم، اظهار کرد: از تمامی اعضای ستاد انتخابات استان به واسطه تلاش‌های آن‌ها برای برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قدردانی می‌کنم.
وی با اشاره به اینکه همراهی و همدلی بین دستگاه‌های متولی برگزاری انتخابات در خراسان رضوی امتیاز ویژه این دوره انتخابات بود، افزود: انتخابات دوم اسفند ماه در سایه امنیت خوب تامین شده از سوی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی، بدون هیچ حادثه‌ای در استان برگزار شد.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دولت مسئول اجرای قانون انتخابات است، تصریح کرد: در خراسان رضوی کمترین رد صلاحیت داوطلبان را در حوزه اجرا توسط هیات اجرایی داشتیم و مطابق قانون تلاش کردیم که بی طرفی کامل در عملکردمان داشته باشیم.  
رزم‌حسینی با اشاره به اینکه دشمنان در فضای مجازی به دنبال ایجاد برخی شائبه ها درباره انتخابات بودند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشارکت سیاسی مردم استان در این انتخابات نسبت به دیگر استان‌ها در جایگاه بسیار خوبی قرار داشت و از طرفی هم این رویداد ملی در استان آبرومند برگزار شد و به همین دلیل از مردم شریف استان قدردانی می‌کنم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان