معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۱۲/۰۳

در محل استانداری انجام گرفت؛

دیدار رئیس هیأت امناء بنیاد مستضعفان با استاندار خراسان رضوی

رئیس هیأت امناء بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد سعیدی کیا رئیس هیأت امناء بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور در محل دفتر استاندار، با علیرضا رزم حسینی دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار خراسان رضوی در این دیدار با اشاره به اقدامات بنیاد مستضعفان در حوزه ساخت مسکن در مناطق محروم گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یکی از مجموعه های انقلابی به شمار می رود که از ابتدای تاسیس تا به امروز عملکرد بسیار خوبی داشته است.
رزم حسینی افزود: واحدهای مسکونی که توسط بنیاد مستضعفان در مناطق محروم ساخته می شود، از کیفیت مناسبی برخوردار است و امیدواریم در زمینه ساخت مسکن در حاشیه شهر مشهد هم گام های خوبی برداشته شود.
رئیس هیأت امناء بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هم در این دیدار، از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به عنوان یکی از مدل های موفق در زمینه توانمندسازی مردم یاد کرد و گفت: امیدواریم اقدامات شروع شده در قالب این الگو، نتایج درخشانی برای استان خراسان رضوی داشته باشد.
محمد سعیدی کیا تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه ساخت 2 هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر مشهد که اخیرا کلنگ زنی شده بود، از امروز آغاز می شود و از سوی بنیاد مستضعفان به ازای هر واحد، 25 میلیون تومان بلاعوض پرداخت خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان