معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۰۷/۰۷

به مناسبت هفتم مهرصادرشد ؛

پیام تبریک معاون هماهنگی اموراستانداری خطاب به آتش نشانان خراسان رضوی

یزدان پناه : باید قدردان آتش نشانان بود

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری در پیام روز هفتم مهر ، روز ایمنی و آتش نشانی را به تمام آتش نشانان کشور  و کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های خراسان رضوی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، احمدیزدان پناه در این پیام اظهارکرد : هفتم مهر ماه ، روز ایمنی و آتش نشانی ،یادآور حماسه جاویدان آتش نشانان پالایشگاه نفت آبادان در آغازین روزهای جنگ تحمیلی و رشادت های این تلاش گران در 8سال دفاع مقدس است.
وی افزود : این روز بهانه ای است تا ضمن بزرگداشت مردان و زنانی که جان برکف در راه حفظ جان و تامین آسایش و ایمنی انسان ها تلاش می کنند ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عرصه را گرامی بداریم.
یزدان پناه با تبریک به عموم آتش نشانان و حماسه سازان این حوزه تصریح کرد : در این دوران که فناوری ها و پیچیدگی های مختلف ، موضوع امنیت را در زندگی روزمره انسان ها پراهمیت تر کرده است ، قطعا تمامی فرماندهان ، مدیران و کارکنان سازمان های آتش نشانی شهرداری ها که بخش مهمی از وظیفه سنگین تامین ایمنی در شهرهای استان را برعهده دارند ، نقش موثری در آسایش و آرامش مردم خطه خراسان رضوی داشته اند که باید بیش از پیش قدردان این تلاش باشیم.
وی تاکید کرد : حفاظت از سرمایه های ملی و نیز تامین امنیت مردم از راه های آموزش ، پیشگیری و مقابله با حوادث مختلف و کمک رسانی در شرایط سخت و دشوار به هموطنان گرفتار که با تلاش آتش نشانان این مرز و بوم صورت می گیرد ، نقش مهمی در رفاه و آسایش شهروندان و مردم دارد که باید با عزمی جدی تر برای تداوم و بهبود ایمنی در شهرهای استان تلاش کنیم.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان