معاون هماهنگی امورعمرانی
سید کمال الدین میرجعفریان
 

    .
۱۳۹۸/۰۷/۰۷

به مناسبت هفتم مهرصادرشد ؛

پیام تبریک معاون هماهنگی اموراستانداری خطاب به آتش نشانان خراسان رضوی

یزدان پناه : باید قدردان آتش نشانان بود

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری در پیام روز هفتم مهر ، روز ایمنی و آتش نشانی را به تمام آتش نشانان کشور  و کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های خراسان رضوی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، احمدیزدان پناه در این پیام اظهارکرد : هفتم مهر ماه ، روز ایمنی و آتش نشانی ،یادآور حماسه جاویدان آتش نشانان پالایشگاه نفت آبادان در آغازین روزهای جنگ تحمیلی و رشادت های این تلاش گران در 8سال دفاع مقدس است.
وی افزود : این روز بهانه ای است تا ضمن بزرگداشت مردان و زنانی که جان برکف در راه حفظ جان و تامین آسایش و ایمنی انسان ها تلاش می کنند ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عرصه را گرامی بداریم.
یزدان پناه با تبریک به عموم آتش نشانان و حماسه سازان این حوزه تصریح کرد : در این دوران که فناوری ها و پیچیدگی های مختلف ، موضوع امنیت را در زندگی روزمره انسان ها پراهمیت تر کرده است ، قطعا تمامی فرماندهان ، مدیران و کارکنان سازمان های آتش نشانی شهرداری ها که بخش مهمی از وظیفه سنگین تامین ایمنی در شهرهای استان را برعهده دارند ، نقش موثری در آسایش و آرامش مردم خطه خراسان رضوی داشته اند که باید بیش از پیش قدردان این تلاش باشیم.
وی تاکید کرد : حفاظت از سرمایه های ملی و نیز تامین امنیت مردم از راه های آموزش ، پیشگیری و مقابله با حوادث مختلف و کمک رسانی در شرایط سخت و دشوار به هموطنان گرفتار که با تلاش آتش نشانان این مرز و بوم صورت می گیرد ، نقش مهمی در رفاه و آسایش شهروندان و مردم دارد که باید با عزمی جدی تر برای تداوم و بهبود ایمنی در شهرهای استان تلاش کنیم.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۴۰۱۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۳ نفر
آماربازدیدکنندگان