معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۰۵/۱۵

ستاد مناسب سازی استان تصویب کرد ؛

" ساختمان قابل دسترس برای همه "

دکترقربانی : احداث " ساختمان قابل دسترس برای همه " باید برای سرمایه گذار و یا مالک آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد و ارزش افزوده ساختمان را ارتقاء دهد.

ستادمناسب سازی استان , موضوع لوگوی " ساختمان قابل دسترس برای همه "  را تصویب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ، سرپرست این معاونت گفت : ساختمان های مذکوردر حوزه های اداری و همگانی ، قابل دسترس و استفاده برای کلیه معلولان است ، چنان که می توانند به راحتی در آن تردد کنند.
وحیدقربانی در عین حال خاطرنشان ساخت : احداث " ساختمان قابل دسترس برای همه " که بتواند از لوگوی مربوطه برخوردار شود ، باید برای سرمایه گذار و یا مالک آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد و ارزش افزوده ساختمان را ارتقاء دهد.
همچنین در این جلسه , گزارش اقدامات انجام شده پیرامون برنامه های بلند، میان و کوتاه مدت مناسب سازی محیط به تفکیک دستگاه ها و شهرداری ها ارائه و برمسائلی از جمله : آموزش تخصصی مهندسان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان ، تهیه چک لیست مناسب سازی توسط شورای فنی استان ، بهره برداری از ظرفیت داوطلبان مناسب سازی و تامین بودجه توسط دستگاه دولتی مربوطه ، حمایت شهرداری از معلولان با ارائه تخفیف برای استفاده آنها  از وسایل همگانی حمل و نقل درون شهری و... تاکید شد.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان