معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۰۵/۰۹

با تصویب درجلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مشخص شد؛

نحوه توزیع اعتبارات بازسازی و جبران خسارات ناشی از سیل امسال

دکترقربانی : اعتباری به مبلغ ۲۱۳۷۴۰میلیون ریال در چارچوب ۸۹ پروژه توسط سازمان های ملی به دستگاه ها و شرکت های بحران مدار اختصاص یافت.

نحوه توزیع اعتبارات بازسازی و جبران خسارات ناشی از سیل امسال در استان به تصویب شورای هماهنگی مدیریت بحران خراسان رضوی رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری , سرپرست این معاونت درباره مصوبات جلسه اخیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت : اعتباری به مبلغ 213740 میلیون ریال در چارچوب 89 پروژه توسط سازمان های ملی به دستگاه ها و شرکت های بحران مدار  اختصاص یافت.
وحیدقربانی با اشاره به ارائه گزارش وضعیت فرونشست دشت های استان در این جلسه تصریح کرد : برداشت های غیرمنطقی از آب , محیط زیست را تحت تاثیر خود قرار داده و لازم است با اجرای طرح هایی نظیر همیاران آب , بدهی  انسانی به طبیعت پرداخت  و  برداشت های بی رویه  طی چند دهه گذشته از سفره های آب زیرزمینی استان تا سال 1420جبران  شود.
وی همچنین درباره سیل های امسال استان گفت : اگر به حفظ حریم و بستررودخانه ها بیشتر توجه می شد , سیل امسال چنین خسارت مالی به بار نمی آورد .
در این جلسه همچنین گزارش عملکرد بانک های عامل در خصوص امهال تسهیلات سررسید شده خسارت دیدگان بخش کشاورزی نیز ارائه و با توجه به احتمال بروز آتش سوزی بر اثر افزایش دما , برپیشگیری و آمادگی در قبال چنین پدیده ای تاکید شد.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان