معاون هماهنگی امورعمرانی
احمد یزدان پناه

    .
۱۳۹۸/۰۵/۱۷

درجمع شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای تربت حیدریه ؛

معاون وزیر کشور : بدون خلاقیت و نوآوری و علم روز دنیا شهرها پیشرفت نمی کنند

دکترجمالی نژاد راهکارهایی برای توسعه تربت حیدریه ارائه داد

 جلسه بررسی مشکلات و مسائل شهرداری های شهرستان با حضور جمالی‌نژاد معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور،رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه،باستانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شهرداران و اعضای شورای شهرهای تربت حیدریه، کدکن، رباط سنگ و بایگ در محل سالن اجتماعات فرمانداری تربت حیدریه برگزار شد.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در این جلسه گفت: بدون خلاقیت و نوآوری و  علم روز دنیا شهرها پیشرفت نمی کنند، لذا ایجاد مراکز خلاقیت و نوآوری باعث توسعه و شکوفائی شهرها می شود.
وی تصریح کرد:  در مرحله نخست باید شهر را خوب شناخت و سپس معرفی کرد، اما متاسفانه در تربت حیدریه خیلی از پتانسیل ها خوب معرفی نشده  و این باعث عدم تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این شهر می شود.
جمالی نژاد با بیان اینکه میراث فرهنگی و معنوی خودمان را اول باید شناسائی و آن را معرفی کنیم، افزود: تربت حیدریه  از پتانسیل های فراوانی در حوزه های مختلف برخوردار است که خیلی کم از آن استفاده شده که مهمترین و کلیدی ترین آن قرار گرفتن در مسیر بین راهی و کریدور شمال به جنوب کشور است و  استفاده مناسبی از آن نشده است.
وی همچنین تصریح کرد : ایجاد یک کمربندی بدون مطالعات دقیق و بررسی چالش های پیش روی آن باعث مرگ خاموش یک شهر می شود.  (عکس از روابط عمومی فرمانداری تربت حیدریه)


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان