سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی
وحید قربانی

    .
۱۳۹۸/۰۳/۲۹

درجلسه کارگروه بازسازی و نوسازی منطق سیل زده استان مطرح شد ؛

صدورپروانه ساختمانی برای ۳۸۶ واحدخسارت دیده از سیل در خراسان رضوی

آخرین وضعیت بازسازی مناطق سیل زده استان

بنا برگزارش ارائه شده درجلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان ، برای 386 واحد خسارت دیده از سیل امسال در خراسان رضوی پروانه ساختمانی صادر شده است.
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری پیرامون مسائل و گزارش های مطرح شده در این جلسه اعلام کرد : تعداد 361 واحد معرفی به بانک , تعداد 45واحد انعقاد قرار داد , تعداد 131واحد آواربرداری و تعداد 78واحد آماده سازی و پی کنی شده است.
وحیدقربانی همچنین گفت : گزارشی از تعداد واحدهای تخریب شده در سیل های اخیر که نیاز به جابه جایی دارند ,  در سمت توسعه روستا احداث می شوند و یا نیاز به افزایش محدوده روستا دارند ، به تفکیک نام روستا , تهیه می شوند تا به منظور پیش بینی اعتبارات مورد نیاز در اختیار دستگاه های اجرایی خدماتی قرار گیرد.
در این جلسه مقرر شد کار صدور پروانه ساختمانی (به جز روستاهایی که هنوز مشکل زمین آنها حل نشده و در حال پیگیری است )  تا پایان ماه جاری پایان یابد.
آماده سازی زمین برای روستای چرم کهنه کلات ,فراهم کردن تمهیدات برای جابه جایی احتمالی روستای کلاته نو بردسکن که دچار فرونشست زمین شده است , مساعدت در تامین و یا حمل بخشی ازمصالح برای شهرستان کلات و بخش روداب سبزوار با توجه به شرایط خاص جغرافیایی این مناطق از دیگرمصوبات این جلسه بود.


منبع : زیرپرتال معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان